tel: (12) 411-44-88 , 653-22-30, tel/fax: 653-20-56, tel.kom. 501-187-132

SKLEP INTERNETOWY

KONTAKT Z NAMI

 

[STRONA GŁÓWNA] [INF. HANDLOWE] [Gwarancje i Serwis]

Gwarancje i Serwis

Gwarancje i Serwis.

Nowe produkty objęte są gwarancją, gdzie gwarantem jest producent, dystrybutor albo Dostawca. Warunki gwarancji oraz okres gwarancji znajdują się w karcie gwarancyjnej lub gdy gwarantem jest Dostawca, warunki gwarancji opublikowano pod adresem: przy czym okres gwarancji w tym przypadku oznaczono na plombie gwarancyjnej umieszczonej na Produkcie.                  
Warunkiem skorzystania z gwarancji jest dostarczenie produktu z kartą gwarancyjną lub nienaruszoną plombą serwisu gwaranta z dowodem zakupu. 

Okres gwarancji w zależności od urządzenia wynosi: 1, 2, 3 lata oraz gwarancja wieczysta dla niektórych mierników elektrycznych firmy FLUKE.

Gwarancją nie są objęte baterie, akumulatorki, przewody pomiarowe, wężyki czy uszczelki oraz usługi wykonane na produkcie na zlecenie Odbiorcy, a w szczególności świadectwa wzorcowania i/lub kalibracji które tracą ważność w
przypadku naprawy lub wymiany produktu na podstawie gwarancji.  

Szczegółowe informacje znajdują się na kartach gwarancyjnych. 

Okres gwarancji w zależności od urządzenia wynosi: 1, 2, 3 lata oraz gwarancja wieczysta dla niektórych mierników elektrycznych firmy FLUKE.

Gwarancją nie są objęte baterie, akumulatorki, przewody pomiarowe, wężyki czy uszczelki oraz usługi wykonane na produkcie na zlecenie Odbiorcy, a w szczególności świadectwa wzorcowania i/lub kalibracji które tracą ważność w przypadku naprawy lub wymiany produktu na podstawie gwarancji.  

Szczegółowe informacje znajdują się na kartach gwarancyjnych.

Rękojmia zostaje wyłączona zgodnie z art. 558 § 2. Jeśli Dostawca nie jest gwarantem, może on w imieniu i na wniosek Odbiorcy przeprowadzić czynności wstępne przy czym odpowiedzialność z tego tytułu pozostaje bezwzględnie po stronie
gwaranta.  

Odbiorca zapoznaje się z danymi technicznymi produktów udostępnionymi przez Dostawcę we własnym zakresie i zgodnie z własnymi potrzebami podejmuje na swoją odpowiedzialność i ryzyko decyzję o ich wyborze, zamówieniu i zakupie. W konsekwencji Dostawca jest wyłączony z jakiejkolwiek odpowiedzialności za wszelkie ewentualne straty poniesione przez Odbiorcę z tytułu zastosowania tych produktów czy sposobu realizacji gwarancji.  

 

___________________________________________________________________________________________________

MIERNIKI WSKAŹNIKI NAPIĘCIA REGULATORY MIERNIKI TABLICOWE REJESTRATORY CZUJNIKI PRZETWORNIKI MANOMETRY STEROWNIKI I LICZNIKI FALOWNIKI PRZEKAŹNIKI PRZEKŁADNIKI URZĄDZENIA LUTOWNICZE URZĄDZENIA ZASILAJĄCE NARZĘDZIA DEKADY WZORCOWANIE AKCESORIA POMIAROWE 

STRONA GŁÓWNA  O NAS  INFORMACJE HANDLOWE  KONTAKT  CENNIKI

* SONEL * FLUKE * BRYMEN * MEGGER * KYORITSU * METREL * TESTO * ERA GOST * SELS * APAR * ADEX * BENNING * TANEL * ESCORT * HIOKI * PIXYS * LUMEL * CZAKI * WIKA * AZ INSTRUMENTS * LG/LS * HAN YOUNG *