Firma ELMER istnieje i działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku.

Specjalizujemy się w dystrybucji aparatury przeznaczonej do kontroli i pomiarów, oraz sterującej i rejestrującej różne wielkości elektryczne, fizyczne i chemiczne.

O NAS

KONTAKT

ELMER

ul. Przewóz 29/1

30-716 Kraków

tel: 12 411-44-88 , 12 653-22-30

12 653-20-56 , 501-187-132

napisz e-mail

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem wielu renomowanych firm.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz sprawdzone i wypracowane kontakty handlowe pozwalają nam zaoferować produkty charakteryzujące się najwyższą jakością po konkurencyjnych cenach - sprawdź

SKLEP INTERNETOWY

Aktualne informacje o bezpieczeństwie produktów

Jak Państwu wiadomo, dla firmy Megger bezpieczeństwo jest kwestią priorytetową. Chcielibyśmy zatem zwrócić Państwa uwagę na problem związany z użytkowaniem przyrządów pomiarowych znajdujących się na poniższej liście.

Publikujemy aktualne ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa użytkowania produktów odnoszące się do multimetrów cęgowych DCM320, DCM330, DCM340, DCM1500, DCM1500 oraz multimetrów cyfrowych AVO210 i AVO 410.

Wykryto mianowicie, że powyższe mierniki mogą wyświetlać fałszywe lub niedokładne odczyty, jeśli napięcie baterii zasilających spadnie poniżej 50% wartości nominalnej. W takim przypadku istnieje potencjalne niebezpieczeństwo odczytu napięcia zerowego w obwodzie, w którym w rzeczywistości występuje napięcie wyższe, nierzadko niebezpieczne.

Załączone ostrzeżenie w sprawie bezpieczeństwa produktów zwraca uwagę na ten fakt i podkreśla konieczność wymiany baterii zasilających niezwłocznie po ukazaniu się na wyświetlaczu symbolu sygnalizującego niski poziom baterii. Dodatkowo zaleca się, by użytkownicy pobrali najnowsze wersje instrukcji obsługi, które szczegółowo odnoszą się do opisanej kwestii.

Prosimy o poinformowanie użytkowników wyżej wymienionych multimetrów, poprzez przekazanie klientom załączonej informacji-ostrzeżenia w sprawie bezpieczeństwa produktów, by zapewnić, że użytkownicy mają świadomość konieczności wymiany baterii zasilających zaraz po pojawieniu się na wyświetlaczu informacji o niskim poziomie napięcia baterii.

W razie pytań prosimy zwrócić się do osoby odpowiedzialnej w firmie Megger za kontakty z miejscowym oddziałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Megger - Tłumaczenie Informacji o ostrzeżeniu bezpieczeństwa produktów

03 września 2021