Firma ELMER istnieje i działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku.

Pierwotnie nasza siedziba mieściła się w Starym Mieście przy ulicy Mikołajskiej  11 w Krakowie.

Specjalizujemy się w dystrybucji aparatury przeznaczonej do kontroli i pomiarów oraz sterującej i rejestrującej różne wielkości elektryczne, fizyczne i chemiczne. Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń automatyki przemysłowej.

Produkty i usługi przez nas oferowane są skierowane do firm działających w branży: elektrycznej, energetycznej, elektronicznej, hvacr (klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo, chłodnictwo), badawczo rozwojowej, edukacyjnej, spożywczej i produkcyjnej.

Nasi główni odbiorcy to : producenci energii, firmy elektryczne i energetyczne, zakłady przemysłowe, firmy instalacyjne, działy utrzymania ruchu, placówki naukowo-badawcze, uczelnie, szkoły, przemysł kolejowy, szpitale, przedsiębiorstwa oraz sieci handlowe a także elektronicy i hobbyści.

Zapewniamy wsparcie techniczne przy wyborze oraz podczas późniejszej eksploatacji zakupionego sprzętu. Organizujemy także szkolenia z obsługi aparatury pomiarowej.

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem wielu renomowanych firm.

W oparciu o własne stany magazynowe prowadzimy sprzedaż bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, a także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz sprawdzone i wypracowane kontakty handlowe pozwalają nam zaoferować produkty charakteryzujące się najwyższą jakością po konkurencyjnych cenach.

Szeroki wybór asortymentu pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

Zajmujemy się okresowym wzorcowaniem przyrządów pomiarowych.

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi laboratoriami pomiarowymi gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.

O nas

SKLEP INTERNETOWY

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem wielu renomowanych firm.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz sprawdzone i wypracowane kontakty handlowe pozwalają nam zaoferować produkty charakteryzujące się najwyższą jakością po konkurencyjnych cenach - sprawdź

ELMER

ul. Przewóz 29/1

30-716 Kraków

tel:  12 411-44-88,    12 653-22-30 

         12 653-20-56 ,   501-187-132

napisz e-mail

KONTAKT

O NAS

Firma ELMER istnieje i działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku.

Specjalizujemy się w dystrybucji aparatury przeznaczonej do kontroli i pomiarów, oraz sterującej i rejestrującej różne wielkości elektryczne, fizyczne i chemiczne.